Hizmet Detayları

Valkswagen Muayene Öncesi kontroller sonrasında tespit edilen kusurların giderilmesiyle araçların basit nedenlerle muayeneden kalmasının ve muayene tekrarı için bir daha muayene istasyonuna getirilmesinin önüne geçmek mümkün olabilir.

1-Aracınızın tüm ön ve arka aydınlatma sistemleri, sinyaller, iç aydınlatma ve geri vites lambası çalışır durumda olmalıdır.

2-Aracınızın ön ve varsa arka cam yıkama sistemleri çalışır durumda, aynaları da eksiksiz ve hasarsız olmalıdır.

3-Emniyet kemerlerinin, tam ve çalışır durumda olması gerekmektedir.

4-Aracınızda, yangın tüpü, ilk yardım çantası, 2 adet üçgen reflektör gibi araç ekipmanlarının trafik güvenliği açısından bulundurulması gerekmektedir

5-Trafik ve Tescil Belgeleri”nde belirtilen “Şasi Numarası”nın aracın gövdesi üzerinde belirtilen numaralarla aynı ve tam olması gereklidir.

6-Lastiklerinizde yarık, yırtık, kesik olmamalıdır.

7-Aracınıza LPG, CNG veya LNG monte ettirdiyseniz, mutlaka tadilat muayanesi ile ruhsata işlenmmiş olmalıdır.

8-Traktör römorkları,römork ve yarı römork  kamyonların arkasında uygun arka işaret levhası takılı durumda olmalıdır.

9-Minibüs ve otobüs araç sahipleri, araçlarda, acil çıkış levhalarının ve yeterli adette acil çıkış çekicinin bulunup bulunmadığını kontrol etmelidir.

10-Kamyon, römork ve yarı römorkların arkasında ve yanında çepeçevre ve/veya boylamasına uygun reflektif şeritler takılı durumda olmalıdır.

Bu önlemlerin alınması sonucunda aracınızı kolaylıkla sorunsuz muayeneden geçirebilirsiniz. Bizlerde bu konuda sizlere garantili hizmet sağlamaktayız.

Gebze Volkswagen Muayene Öncesi Kontrol